Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Dublin
    (Irlandia)

Praca na stanowisku Pracownik Robót Ziemnych - Groundworker - Dublin

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Pracownik Robót Ziemnych - Groundworker - Dublin
Dublin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, irlandzkiej firmy z sektora budownictwa wielkogabarytowego, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko:

  Pracownik Robót Ziemnych - Groundworker   Zakres obowiązków:   - pełen zakres prac ziemnych , budynki wielkogabarytowe - przygotowanie pod przyłącza, kanalizację, odpływy - wymiany gruntu - obsadzanie krawęzników - prace betoniarskie- wylewanie betonu pod ścieżki - kładzenie rur - mile widziane doświadczenie w operowaniu maszynami budowlanymi- ładowarka, koparka, spycharz - mile widziane prawo jazdy

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min 2-3 lata

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane uprawnienia budowlane z Irlandii lub UK

Oferujemy

- stały kontrakt na warunkach irlandzkich

- pomoc w załatwieniu formalności oraz uzyskania potrzebnych certyfikató do prac budowlanych w Irlandii - stawka godzinowa 20-21 EUR  - 50+ godzin w tygodniu, mozliwość pracy w weekendy - zakwaterowanie służbowe- płatne dodatkowo - transport do i z pracy - pracę dla dużej firmy na projektach Facebooka i Amazona - stabilność zatrudnienia