Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. BHP

SPECJALISTA DS. BHP
Toruń

Opis stanowiska

  • realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi
  • tworzenie standardów BHP, współudział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych procedur oraz instrukcji
  • przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP i PPOŻ, odpowiedzialność za dokumentację związaną z wypadkami przy pracy oraz chorobami zawodowymi
  • prowadzenie szkoleń wstępnych i innych podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy
  • prowadzenie audytów wewnętrznych kontrolujących warunki pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP
  • systematyczne badanie występowania czynników szkodliwych i uciążliwych oraz odpowiedzialność za profilaktykę zdrowotną w tym zakresie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w tym zakresie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • komunikatywność i współdziałanie

Oferujemy

  • pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • pakiet socjalny