Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Elektryk budowlany Monachium

Konin

, WalterFachKraft

Elektryk budowlany Monachium
Konin

Opis stanowiska

Walter- Fach - Kraft – jest zaufanym pracodawcą, o prawie 20 letniej historii. Zatrudniliśmy już wielu (ponad 2000) pracowników, którzy są z nami do dziś.
Oferujemy interesujące miejsca pracy w branży: elektrycznej, przemysłowej, budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, medycznej i wielu innych.
Poszukujemy zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy długofalowe zatrudnienie na niemieckich warunkach I atrakcyjne wynagrodzenie.
Zapraszamy!
DZIŚ! Oferujemy pracę w München dla:

Elektryka ze znajomością J. NIEMIECKIEGO

NR REF.: DE/EWE/1006

Obowiązki:
• Wykonywanie instalacji elektrycznych i odgromowych w budynkach
• Kucie otworów i wnęk pod puszki i rozdzielnice
• Kładzenie kabli
• Układanie tras przewodów

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
• Ważne uprawnienia SEP
• Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy

Oferujemy:
• ATRAKCYJNĄ stawkę godzinową oraz zaliczki
• Pełen etat z możliwością nadgodzin, praca OD ZARAZ
• Pakiet ubezpieczeniowy, Kindergeld
• BEZPŁATNE zakwaterowanie lub pomoc w jego organizacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• CAŁODOBOWĄ opiekę polskojęzycznego koordynatora z ramienia firm