Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Doradca Handlowy ds. branży fotowoltaicznej

Rzeszów

, GRH Polska
27 dni do końca

Doradca Handlowy ds. branży fotowoltaicznej
Rzeszów

Opis stanowiska

Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków?

Chcesz być niezależny finansowo i mieć realny wpływ na wysokość swoich zarobków?

Chcesz być doceniany za swoją pracę i odpowiednio wynagradzany?

Jesteś kreatywny i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Lubisz sam organizować sobie pracę i wiesz, jak to robić?

Jeśli tak zapraszamy do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Rzeszów

WAŻNE! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANEGO ZE SPRZEDAŻĄ. POSZUKUJEMY OSÓB POSIADAJĄCYCH WIEDZĘ Z DZIEDZINY ENERGETYKI I OZE (ukończone studia na kierunku: Ochrona środowiska, Inżynieria Środowiska, Odnawialne Źródła Energi, Energetyka będą dodatkowym atutem)

Za co będziesz odpowiedzialny:

  •           Aktywne działania sprzedażowe (sprzedaż sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej) oraz pozyskiwanie klientów na terenie Podkarpacia
  •          Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta indywidualnego i firm
  •          Profesjonalne doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznej
  •          Raportowanie oraz dzielenie się swoimi sukcesami z członkami zespołu

Wymagania

  • Jesteś osobą zorientowaną na osiąganie założonych celów
  • Posiadasz umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • Cechuje Cię wytrwałość i pewność siebie, a także odpowiedzialność oraz systematyczność w działaniu
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób, zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy – system zadaniowy – sam zarządzasz swoim czasem.
  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + premii zależnej od twoich wyników (cele realne do realizacji + bonusy za wysoką realizację)
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop i samochód do celów służbowych z kartą paliwową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: doradca-handlowy-ds.fciq.qncq@tbapply.pl