Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży/ Doradca techniczno handlowy

Warszawa

, ENCO Sp. z o.o.

Inżynier sprzedaży/ Doradca techniczno handlowy
Warszawa

Opis stanowiska

Najważniejsze zadania:
1. Pozyskiwanie i obsługa techniczno-handlowa Klientów ze szczególnym uwzględnieniem:
a. Nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji biznesowych z klientami
b. Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
c. Spotkania z klientami
d. Pozyskiwanie kontraktów
e. Doradztwo i dobór rozwiązań technicznych dla Klientów
2. Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla Klientów firmy
3. Opracowywanie rysunków ofertowych do składanych ofert
4. Implementacja urządzeń ofertowanych przez firmę do dokumentacji projektowych – współpraca z biurami projektów.

Wymagania

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:
1. Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
2. Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie
o zbliżonym zakresie produktów i usług
3. Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru elektroenergetyki
4. Umiejętność obsługi programu AUTO CAD
5. Umiejętność kosztorysowania
6. Bardzo dobra organizacja pracy własnej
7. Prawo Jazdy Kat. B
8. Doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem
Ponadto od idealnego kandydata oczekujemy:
1. Znajomości rynku elektroenergetycznego i podmiotów na nim działających
2. Ambicji i nastawienia na wyniki
3. Umiejętności nawiązywania dobrych relacji i umiejętności komunikacyjnych
4. Gotowości do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Gwarantujemy:
1. Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
2. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
3. Ciekawą i pełną wyzwań pracę
4. Wynagrodzenie w systemie motywacyjnym uzależnione od wyników pracy
5. Dużą samodzielność w działaniu
6. Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.