Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy HANDLOWCA/ SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zatrudnienie: oferta pracy stałej, umowa o pracę podpisywana z pracodawcą

-    monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych Klientów,
-    sprzedaż usług firmy spedycyjnej,

-    aktywne pozyskiwanie Klientów,

-    uzupełnianie raportów,

Wymagania

-    doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
-    praktyczna znajomość technik sprzedaży,
-    umiejętność utrzymania długofalowych relacji z klientami,

-    mile widziana znajomość rynku spedycyjnego,
-    znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

-    umowa o pracę,

-    atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie uzależnione od wyników,
-    praca w stabilnej firmie,
-    możliwość rozwoju zawodowego,