Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Chorzów
    (41-503)

Praca na stanowisku Kierowca kat. C

Kierowca kat. C
Chorzów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, poszukujemy:

KIEROWCY - ŁADOWACZA

Zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku:

·      Prowadzenie samochodów ciężarowych,

·      Kontrola stanu technicznego pojazdu,

·      Odbiór i załadunek odpadów,

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

·      Prawo jazdy kat. C,

·      Mile widziane prawo jazdy kat. C + E,

·      Karta kierowcy,

·      Chęci do pracy i zaangażowanie,

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę od pracę,

·      Pracę od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU od 6:00-14:00, 14:00-22:00 w okresie od listopada do marca dochodzą zmiany nocne 22:00-6:00

( firma w tym okresie oferuje posiłki regeneracyjne dla pracowników),

·      Wynagrodzenie podstawowe 3650 zł brutto + premie,

·      Atrakcyjne warunki socjalne,

·      Możliwość nadgodzin w soboty.