Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dębica
    (39-200)

Praca na stanowisku Zastępca kierownika marketu

Zastępca kierownika marketu
Dębica

Opis stanowiska

- koordynowanie działalności oddziału firmy
- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży
- kierowanie pracą zespołu pracowników

Wymagania

- wykształcenie min. średnie
- dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- umiejętność kierowania zespołem pracowników
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.