Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (54-152)

Praca na stanowisku Kierowca/dostawca w hurtowni art. biurowych

Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

, Adler AVP Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Kierowca/dostawca w hurtowni art. biurowych

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy artykułów biurowych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Kierowca / Dostawca (zaopatrzeniowiec)

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Zakres obowiazków:
    - przygotowanie towaru do wywozu;
    - odbiór towaru od dostawców (w tym zakupy dla Klientów)
    - rozwozenie towaru do Klientów;
    - dystrybucja katalogów ofert;
    - wspomaganie działu sprzedaży

Wymagania

- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- preferowani studenci zaoczni (stawka 2500 netto)

Oferujemy

- godziny pracy: poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00
- służbowy samochód, telefon
- możliwość rozwoju zawodowego