Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Asystent Działu Rekrutacji

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Asystent Działu Rekrutacji

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł (baza danych, social media, direct search, networking, ogłoszenia, etc.)
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcja kandydatów
  • Wsparcie zespołu rekrutacyjnego w zakresie prowadzonych działań

Wymagania

  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji, otwartość na nową wiedzę
  • Pierwsze kroki na rynku pracy w obszarze rekrutacji - odbyty staż, pierwsze doświadczenia zawodowe
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Motywacja, pomysłowość i kreatywność
  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel oraz Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Szanse na zdobycie doświadczenia i możliwości awansu
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zawsze świeże owoce w biurze