Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Zwickau
    (Niemcy)

Praca na stanowisku OPERATOR PRODUKCJI - PRODUKCJA DRZWI I OKIEN PCV, darmowe zakwaterowanie, NIE jest wymagana znajomość j.niemieckiego!

OPERATOR PRODUKCJI - PRODUKCJA DRZWI I OKIEN PCV, darmowe zakwaterowanie, NIE jest wymagana znajomość j.niemieckiego!
Zwickau

Opis stanowiska

  •    Praca w dużej firmie produkcyjnej  w dziale  produkcji okien PCV
  •    Obsługa maszyn produkcyjnych
  •    Obróbka materiałowa PVC,  aluminium, guma
  •    Prace manualne np. zakładanie uszczelek
  •    Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
  • Ukończone wykształcenie zawodowe
  • Praktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwi
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych,
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany

Oferujemy

  • Długoterminowe zatrudnienie bezpośrednie w dużej fabryce okien z kapitałem szwajcarskim
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus nadgodziny
  • Opłacane składki emerytalne,
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zakwaterowanie darmowe zorganizowane przez pracodawcę
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych