Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Knokke
    (Belgia)

Praca na stanowisku Tynkarz - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Tynkarz - Belgia
Knokke

Opis stanowiska

Dla firmy budowlanej z Heist-Op-Den-Berg poszukujemy doświadczonych tynkarzy. Praca polega na rennowacji luksusowych nieruchomości typu willa. Miejsce pracy: Knokke, Brasschaat,

Wymagania

  • Doświadczenie w tynkowaniu min 4-5 lat
  • Zmysł techniczno – budowlany
  • Osoby odpowiedzialne, zmotywowane
  • Znajomosc języka angielskiego, jest konieczna

Oferujemy

  • Stawka godzinowa pomiędzy 15.50€ a 19€ w zależności od doświadczenia
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Zakwaterowanie w kwocie 60€ tygodniowo / pokoje 1os. z dostępem do interenetu
  • Pomoc w kwestiach rejestracyjno – administracyjnych
  • Perspektywa stałego kontraktu