Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Skawina
    (32-050)

Praca na stanowisku Konstruktor

Skawina

, GRH Polska

Konstruktor
Skawina

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji ceramiki oraz materiałów ogniotrwałych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

KONSTRUKTORA

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków na stanowisku konstruktora:

  • Projektowanie elementów instalacji ogniotrwałych wytwarzanych w procesie technologii prasowania izostatycznego (VISO)
  • Współpraca z działem badań i rozwoju w zakresie materiałów ogniotrwałych oraz tworzenia próbnych produktów z wykorzystaniem najnowszych materiałów badawczo-rozwojowych
  • Praca w programie CAD (PDM mile widziane)
  • Wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów ogniotrwałych oraz udział w globalnych projektach związanych z instalacjami ogniotrwałymi (ceramika)

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe – studia na kierunku Mechanika, Ceramika lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu 3D (CAD)
  • Dobrą znajomość Pakietu Office (Excell, Word, PowerPoint)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Kreatywne i innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań

Oferujemy

Dla kandydatów firma ma do zaoferowania:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Nagrody kwartalne i jubileuszowe
  • System wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • Dodatki w postaci: karty multisport oraz opieki medycznej
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiety socjalne
  • Pyszny, gorący posiłek

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy zapraszam do aplikowania za pomocą linka: http://oferty.grhpolska.com/cp/j/10477/s/837/konstruktor