Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Tłuszcz
    (05-240)

Praca na stanowisku Kasjer-Sprzedawca

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Kasjer-Sprzedawca
Tłuszcz

Opis stanowiska

Sieć sklepów Topaz do swojego sklepu w Tłuszczu, ul. Przemysłowa 7 - poszukujemy pracowników na stanowisko - Kasjer-Sprzedawca

Zakres obowiązków:

• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
• obsługa kasy fiskalnej
• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia

Wymagania

Wymagania:

• dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym
• rzetelność i uczciwość
• mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie
• komunikatywność
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• umowę o pracę, dodatki premiowe i stażowe dla pracowników oraz talony na święta
• wynagrodzenie zawsze na czas oraz dobrą atmosferę pracy
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
• ubezpieczenie na życie