Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku MENEDŻER ZESPOŁU

Lublin

, AXA POLSKA S.A.
zakończona
Opublikowane 2015-06-12 13:32:03

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

MENEDŻER ZESPOŁU
Lublin

Opis stanowiska

Zgodnie ze stanowiskiem; Rekrutacja Pracowników. Wdrażanie przedstawicieli do pracy. Monitorowanie pracy pozostałych.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży. Zaświadczenie o niekaralności. Umiejętność zarządzania grupą pracowników.

Oferujemy

CV proszę wysyłać przez portal.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.