Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Sokołów Podlaski
    (08-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Sokołów Podlaski

, P.H.U.Topaz Zbigniew Paczóski

Opis działalności firmy

Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku już od ponad 20 lat i zatrudniającą ponad 2000 tysiące pracowników. Posiadamy sieć sklepów własnych oraz franczyzowych, działających na terenie czterech województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Budujemy długoterminowe relacje z naszymi partnerami rynkowymi i Klientami, wpisując w tę strategię odpowiedzialność społeczną. Misją naszej firmy jest stworzenie polskiej silnej regionalnej sieć supermarketów zapewniając naszym Klientom szeroki wybór produktów sprawdzonej jakości i dobrej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska

P.H.U TOPAZ w związku z rozwojem firmy do siedziiby Centrali w Sokołowie Podlaskim -  poszukujemy pracownika na stanowisko - SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Twoje główne zadania będą związane z samodzielną i kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników przydzielonych punktów handlowych/działów Firmy, m.in. w obszarach:

• prowadzenia akt osobowych pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy,
• tworzenia dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, zmianą warunków zatrudnienia itp.
• wydawanie zaświadczeń dla pracowników
• kontroli ewidencji czasu pracy i naliczania wynagrodzeń,
• prowadzenia dokumentacji płacowej i zasiłkowej,
• sporządzania deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wobec innych instytucji z zakresu kadr i płac (m.in. komornicy, ubezpieczyciele)
• opracowywania raportów, zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby kadry zarządzającej
• współpraca z Działem Księgowości nad prawidłowością dekretacji płac, ustaleniami stanu kont księgowych

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

• minimum 2-3 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac,
• znajomości i umiejętności interpretacji przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych,
• biegłej znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość programu R2Płatnik) oraz znajomość Płatnika ZUS
• umiejętność obsługi MS Office (gł. Word, Excel),
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy pod presją czasu,
• wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych,
• samodzielności i wysokich umiejętności analitycznego, logicznego myślenia

Oferujemy

Oferujemy Ci:

• pracę w stabilnej i renomowanej firmie, która dynamicznie się rozwija i daje możliwości rozwoju zawodowego,
• umowę o pracę oraz dodatki dla pracowników, np. karta premiowa, talony na święta
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie