Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Mistrz

Olsztyn

, Energomontaż-Północ Gdynia

Mistrz
Olsztyn

Opis stanowiska

Nadzorowanie postępu prac produkcyjnych, bieżące koordynowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych, nadzór nad terminowa realizacją zleceń prod., monitoring wskaźników wydajnościowych, nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP, planowanie prac podległego zespołu, prowadzenie rozmów z klientami.

Wymagania

Pracodawca oczekuje wykształcenia wyższego( z zakresu spawalnictwa), umiejętności czytania rysunku technicznego, technologii spawania i montażu, znajomości procesu produkcyjnego, procesów zachodzących przy elektrociepłowni, znajomość procedur i instrukcji, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność kierowania zespołem. 2 letni staż pracy.

Oferujemy

Umowę o pracę na czas określony. Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN, elastyczne formy zatrudnienia, możliwość udziału w rozwojowych i prestiżowych projektach międzynarodowych, niezbędne narzędzia pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

CV proszę wysyłać przez portal.