Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Brzozów
    (36-200)

Praca na stanowisku Dyrektor Handlowy

Brzozów

, GRH Polska

Dyrektor Handlowy
Brzozów

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

• Negocjowanie warunków umów handlowych z nowymi oraz Kluczowymi Klientami

• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Współtworzenie i realizacja celów sprzedażowych

• Udział w tworzeniu strategii firmy

• Opracowywanie i nadzorowanie realizacji budżetu Działu Sprzedaży

• Raportowanie wyników do Zarządu

Wymagania

Szukamy osoby, która:

• Posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku

• Może pochwalić się sukcesami w skutecznej realizacji celów sprzedaży i ma świetne referencje od poprzednich pracodawców

• Zna język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Posiada prawo jazdy kat. B i jest dyspozycyjna do częstych wyjazdów służbowych

• Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem i potrafi dobrze zaplanować jego pracę

• Jest samodzielna i dobrze zorganizowana

• Jest dobrym strategiem i negocjatorem

Twoim dodatkowym atutem będzie:

• Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Ze strony pracodawcy możesz liczyć na:

Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy

• Zatrudnienie na umowę o pracę

• Stabilne zatrudnienie - poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Możliwość dopasowania godzin pracy do swoich potrzeb (8:00-16:00 lub 7:00-15:00)

• Samochód służbowy (również do celów prywatnych)

• Wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny

• Zarobki w przedziale między 7000 a 10 000 zł brutto

• Możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe

• Ubezpieczenie grupowe dla pracowników oraz członków ich rodzin

• Fundusz świadczeń socjalnych

• Dofinansowanie do urlopów, czyli tzw. "wczasy pod gruszą"

• Niezapomniane imprezy integracyjne

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania zawodowe, prześlij do nas swoje CV na: dyrektor-handlowy.fdya.qncq@tbapply.pl