Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku POMOC KUCHENNA

Olsztyn

, Aspen-Res sp.zo.o.
zakończona
Opublikowane 2015-06-13 16:36:08

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

POMOC KUCHENNA
Olsztyn

Opis stanowiska

Obróbka wstępna i termiczna surowców,utrzymanie czystości w kuchni,pomoc przy wydawaniu posiłków,inne prace.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV proszę wysyłać przez portal.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.