Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pielęgniarka

Kraków

, People Care Sp. z o.o.
zakończona
Opublikowane 2015-06-13 17:35:24

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pielęgniarka
Kraków

Opis stanowiska

Praca w domu podopiecznego - opieka nad osobami starszymi lub dziećmi.

Wymagania

Wykształcenie medyczne: pielęgniarka, prawo wykonywania zawodu, min. 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i/lub osobami starszymi (docelowa grupa podopiecznych).

Oferujemy

Umowę zlecenie.

CV należy przesłać przez portal z dopiskiem "pielęgniarka".
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.