Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Tampere
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator CNC / Finlandia

Tampere

, D&D Invest Group

Operator CNC / Finlandia
Tampere

Opis stanowiska

doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC (tokarki, frezarki, centra obróbcze)
Cenimy doświadczenie w pracy z różnorodnymi sterownikami (Siemens, Heidenhain, Okuma, Fanuc, Mazatrol )

Wymagania

Minimum 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista / (tokarki, frezarki, centra obróbcze)
Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Doświadczenie w pracy poza Polską preferowane a w Skandynawii szczególnie.

Oferujemy

możliwość regularnych zjazdów do Polski
respektowane prawo do urlopu
( platny urlop , platne szystkie swieta, ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne itd. )
Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie 16 - 18 euro/godz brutto + dodatki
Dodatki za prace zmianową: 1,19-2,20 eur / godz
Miejsce pracy oraz podstawowe usługi są w pobliżu mieszkania,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy