Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Stażysta ds. raportowania

Gdynia

, BEST S.A.

Stażysta ds. raportowania
Gdynia

Opis stanowiska

Obowiązki:

tworzenie i utrzymywanie raportów na potrzeby użytkowników biznesowych,
projektowanie, wdrażanie i optymalizację struktur bazodanowych wykorzystywanych w procesach analitycznych,
automatyzowanie procesów raportowania oraz zasilania systemów analitycznych i produkcyjnych,
ścisłą współpracę z klientem biznesowym w zakresie uzgadniania wymagań i reguł przetwarzania danych.

Wymagania

studenci kierunków ścisłych, (preferowane: informatyczne, matematyczne lub pokrewne),
zainteresowania w obszarze technologii baz danych i zagadnień business intelligence,
umiejętność programowania w języku SQL
rozwinięta zdolność myślenia analitycznego i syntetycznego.

Oferujemy

pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów,
ciekawe i rozwijające zadania i projekty,
szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i on the job training,
profesjonalne narzędzia pracy,
elastyczne godziny pracy.

Opis dodatkowy

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia poprzez przycisk APLIKUJ.