Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Chwaszczyno
    (80-209)

Praca na stanowisku Specjalista ds. realizacji zamówień

Chwaszczyno

, Perfect Consulting

Specjalista ds. realizacji zamówień
Chwaszczyno

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Przygotowanie, rejestrowanie i realizacja zamówień
  • Organizacja wysyłek i dostaw, w tym kontrola należności
  • Prowadzenie dokumentacji klientów, dokumentacji magazynowej
  • Wystawianie faktur i listów spedycyjnych
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Przyjmowanie reklamacji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy