Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Stolarz meblowy - brygadzista Rzeszów

Rzeszów

, GRH Polska

Stolarz meblowy - brygadzista Rzeszów
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla firmy meblarskiej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stolarza meblowego – Lidera

W zakresie obowiązków będzie:

  • Zarządzanie grupą 3-4 stolarzy
  • Produkcja mebli - cięcie i obróbka elementów meblowych
  • Montaż mebli u klientów na terenie Rzeszowa i okolic

Wymagania

Prześlij swoje CV jeśli:

  • Masz doświadczenie w samodzielnej produkcji mebli
  • Potrafisz obsługiwać maszyny stolarskie (piłę, frezarkę, szlifierkę, okleiniarkę)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Dobrze znasz rysunek techniczny
  • Masz predyspozycje do zarządzania ludźmi

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie w przedziale 3000-5000 zł netto, zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Benefity pozapłacowe
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z najprężniej rozwijających się firm meblarskich w Rzeszowie