Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

Rzeszów

, GRH Polska

Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim
Rzeszów

Opis stanowiska

Firma specjalizująca się hurtową sprzedażą produktów spożywczych poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży B2B – praca stacjonarna

Miejsce pracy: Łańcut

Osoba na tym stanowisku zajmowała się będzie:

  • Rozwojem sprzedaży oraz pozyskiwaniem nowych Klientów z sektora B2B na wyznaczonym obszarze
  • Prowadzeniem negocjacji i korespondencji handlowych z Klientami
  • Przygotowywaniem ofert handlowych
  • Przyjmowaniem i realizacją zamówień
  • Bieżącą analizą rynku i potrzeb Klienta

Wymagania

Oczekiwania względem kandydata:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy jako handlowiec (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Orientację na osiągnięcie założonych wyników
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2

Oferujemy

Firma oferuje pracownikowi:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
  • Benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Ciekawą i dynamiczną pracę z Klientami polskimi jak i zagranicznymi
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji