Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Alpy
    (Francja)

Praca na stanowisku Budownictwo - Praca we Francji

Opis działalności firmy

Praca tymczasowa stanowi specyficzną formę zatrudnienia. Łączy ona w sobie trzy podmioty: pracownika, pracodawcy użytkownika oraz agencję pośrednictwa pracy.
Pracownik formalnie zatrudniony jest przez naszą agencję, a swoje obowiązki wykonuje na rzecz pracodawcy użytkownika.

Budownictwo - Praca we Francji
Alpy

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (16998)
Oferta Pracy Tymczasowej

Wymagania

Chciałbyś wyjechać do pracy za granicę?
Masz doświadczenie w różnych pracach budowlanych?

Oferujemy

Warunki:

  •          umowa o pracę tymczasową z delegowaniem do Francji,
  •          wynagrodzenie na konto do 10-go dnia miesiąca,
  •          Brak planów zjazdowych – urlop wedle potrzeby,
  •          Darmowe zakwaterowanie,
  •          Składki ZUS opłacane od średniej krajowej,
  •          Zwrot kosztów za badania lekarskie