Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Knurów
    (44-193)

Praca na stanowisku Górnik p/z

Opis działalności firmy

OK Consulting to firma, która powstała w oparciu o kilkuletnie doświadczenie właściciela w obszarze działalności HR i doradztwa personalnego.
Naszym Klientom OK Consulting oferuje cały wachlarz usług z zakresu szerokorozumianego doradztwa personalnego, biznesowego, porad prawnych oraz księgowych. Firmę wyróżnia innowacyjność oraz indywidualne i nieschematyczne podejście do Klienta – każdego Klienta traktujemy indywidualnie aby dobrze zrozumieć potrzeby i właściwie rozwiązać problemy naszych Klientów.

OK Consulting dedykuje swoje usługi zarówno Firmom poszukującym pracowników jak i osobom poszukującym pracy, w Polsce oraz za granicą. Firma OK Consulting pomaga wszystkim, którym zależy na stałym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym oraz zawodowym.

Nasze oferty dostosowane są zarówno dla osób poszukujących pracy w Polsce, jak i dla tych, których interesuje praca za granicą.
OK Consulting działa dla Firm poszukujących pracowników – polskich oraz fachowców z zagranicy, szczególnie ze Wschodu Europy.

W relacjach z naszymi Klientami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, aby zadowolić zarówno Pracownika jak i Pracodawcę.

Górnik p/z
Knurów

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na kopalni KWK Szczygłowice przy przebudowie wyrobisk korytarzowych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Zrealizowany kurs kwalifikacyjny górnika,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Dodatki do wynagrodzeń w postaci bonów żywieniowych.