Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista/ka ds. administracji

Szczecin

, Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Specjalista/ka ds. administracji
Szczecin

Opis stanowiska

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim oddziałem międzynarodowej korporacji Kongsberg Maritime AS, światowego lidera na rynku automatyki i nawigacji morskiej.
Jeżeli szukasz ciekawej i stabilnej pracy to skorzystaj z naszej oferty i dołącz do naszego zespołu.

Miejsce zatrudnienia: Biuro Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o. w Szczecinie.
Numer referencyjny: 01/2015/ADM/RSO

Zakres obowiązków:
- realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych
- rozliczanie delegacji zagranicznych i krajowych
- prowadzenie kasy gotówkowej - raporty kasowe
- zarządzanie dokumentacją firmową (faktury, raporty, statystyki, umowy, itp.)
- dbanie o zamówienia zakupowe i udział w codziennych pracach biura

Wymagania

- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dyspozycyjność, skuteczność w działaniu
- doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej
- dokładność, skrupulatność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- umiejetność pracy w niestandardowych godzinach ( mail, telefon itp )
- dobra znajomośc pakietu MS Office
- wykształcenie wyższe
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w renomowanej i ustabilizowanej na rynku firmie,
- satysfakcję z realizacji celów zawodowych.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać przez portal.

Skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).