Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łozienica
    (72-100)

Praca na stanowisku Elektryk / Elektromechanik

Łozienica

, Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Elektryk / Elektromechanik
Łozienica

Opis stanowiska

Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
firma produkująca łodzie i jachty zatrudni pracowników do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łozienica k. Goleniowa
Numer referencyjny: EL/06/2015

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- Wsparcie w pracy dla Głównego Energetyka przy przeglądach i konserwacji instalacji elektrycznych;
- Prowadzenie przeglądów i napraw maszyn i urządzeń w firmie;
- Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji w budynku firmy;
- Wsparcie działu Utrzymania ruchu.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia technicznego kierunkowego;
- Kilkuletniego doświadczenia w pracach elektrycznych w tym rozprowadzanie instalacji elektrycznych;
- Uprawnienia SEP do prac kontrolo-pomiarowych do 1 kv;
- Wysokich zdolności manualnych, rzetelności i zaangażowania w pracę;
- Umiejętności obsługi pakietu MS Office;
- Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz uprawnienia UDT do obsługi wózków nożycowych;

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego

Szkolenie wstępne będzie odbywać się w centrali firmy w Niemczech.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV+ LM, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych* oraz zaznaczonym, odpowiednim numerem referencyjnym poprzez portal.

*Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883").

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.