Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Krosno
    (38-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń

Krosno

, GRH Polska

Specjalista ds. wdrożeń
Krosno

Opis stanowiska

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Sanoku poszukuje do swojego zespołu kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku :

Koordynatora ds. wdrażania i rozwoju produktu

Twój zakres obowiązków to:

  • Nadzór nad wrażaniem nowych produktów do produkcji oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych
  • Podnoszenie jakości i wydajności procesu produkcyjnego
  • Ścisła współpraca z działem konstruktorów, technologów, jakościowców
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Posiada wizję techniczną - zna rysunek techniczny i procesy technologiczne
  • Brała udział we wprowadzaniu produktu do produkcji
  • Zna j. angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jest mistrzem planowania , jest poukładana i systematyczna
  • Chce się rozwijać i brać udział w ciekawych projektach

Jeśli na powyższe odpowiedzi odpowiedziałeś/aś TAK to znak, że właśnie Ciebie szukamy!!

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Pracę w dużej i renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenie – zaproponuj stawkę
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji – u nas nie będzie wrażenia, że stoisz w miejscu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realizację ciekawych projektów, współpracę z Klientami Międzynarodowymi
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 / 8-16 – wybór godzin należy do Ciebie
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: specjalista-ds-wdrozen-i.fbvq.qncq@tbapply.pl