Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Produkcja Rzeszów

Rzeszów

, GRH Polska

Produkcja Rzeszów
Rzeszów

Opis stanowiska

WSK Zakład Metalurgii zatrudni kandydatów do pracy na stanowisku:

  • pomocnik odlewnika
  • szlifierz

Poszukujemy osób chętnych pracy, chcących nauczyć się czegoś nowego

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

W zakresie obowiązków będzie:

  • produkcja odlewów
  • zaczyszczanie i szlifowanie

Wymagania

* Chęci do pracy

Oferujemy

Firma oferuje:

  • profesjonalne szkolenie
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie rosnące z miesiąca na miesiąc
  • pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – weekendy WOLNE
  • możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: pracownik-odlewni.eshq.qncq@tbapply.pl