Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Lesko
    (38-600)

Praca na stanowisku Specjalista ds. wdrożeń produktów

Lesko

, GRH Polska

Specjalista ds. wdrożeń produktów
Lesko

Opis stanowiska

Zakład produkcyjny zlokalizowany w Sanoku poszukuje do swojego zespołu kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku :

Koordynatora ds. wdrażania i rozwoju produktu SANOK

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów w zakładzie produkcyjnym oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Wprowadzanie, analiza i weryfikacja danych procesowych oraz podnoszenie jakości i wydajności w procesów produkcyjnych
  • Współudział w opracowywaniu i implementacji narzędzi produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z działami: konstrukcyjnym, jakości, prototypów, laboratorium  oraz produkcją przy wdrażaniu produktów
  • Prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla pracowników

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Otwartość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach technicznych
  • Duża samodzielność i inicjatywa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach 7-15, 8-16
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: specjalista-ds-wdrozen-i.fbvq.qncq@tbapply.pl