Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dębica
    (39-200)

Praca na stanowisku Kasjer/Fakturzysta

Kasjer/Fakturzysta
Dębica

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bieżącą obsługę Klientów w ramach realizacji operacji związanych z obrotem gotówkowym oraz za promowanie produktów i usług firmy.

Wymagania

- - doświadczenie w handlu lub obsłudze Klienta (mile widziane)
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia
- stabilna ścieżka kariery