Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Nowa Ruda
    (57-402)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji Nowa Ruda

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Pracownik produkcji Nowa Ruda
Nowa Ruda

Opis stanowiska

- przygotowywanie części do lakierowanie

- szlifowanie oraz szpachlowanie części z tworzyw sztucznych

Wymagania

- motywacja do pracy i chęć uczenia się

-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

- umowa o pracę

- praca na jedną zmianę

- premia frekwencyjna, jakościowa oraz wydajnościowa