Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Elektronicznego Obiegu Dokumentów

Rzeszów

, GRH Polska

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Elektronicznego Obiegu Dokumentów
Rzeszów

Opis stanowiska

Poszukujesz pracy, która da Ci zadowolenie i satysfakcje?

Branża IT jest Twoją pasją i chcesz się w tym kierunku rozwijać?

Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków?

Jeśli szukasz nowych doświadczeń, chcesz pracować w firmie bez korporacyjnych nawyków, pragniesz rozwijać swoje umiejętności – ta praca jest dla Ciebie!

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

Młodszego Wdrożeniowca ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
Miejsce pracy: Strefa - Jasionka (okolice Rzeszowa)

Za co będziesz odpowiedzialny:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów ds. Elektronicznych Obiegów Dokumentów
  • Instalacja, konfiguracja i wdrażanie (szkolenie) systemów zgodnie z wymaganiami Klientów
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych - w głównej mierze MS SQL
  • Tworzenie modyfikacji systemów DMS
  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów po wdrożeniu

Wymagania

  •          Zna narzędzia: Windows Server, SQL Server
  •          Jest osobą komunikatywną i samodzielną w działaniu
  •          Posiada prawo jazdy kat. B

Zwiększysz swoje szanse, jeśli:

  • Obsługiwałeś platformę WebCon BPS
  • Znasz HTML i XML oraz bazy danych ORACLE
  • Nie jest Ci obce oprogramowanie ERP (Simple, ERP XL, Optima, TETA Constellation)

Jeśli spełniasz tylko wymagania podstawowe to… NIE MASZ SIĘ CZYM MARTWIĆ, nauczymy Cię reszty!

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 4000 - 8000 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
  • Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Coroczne imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • 1/msc możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Urodzenie dziecka = wyprawka + bony
  • Specjalne chillout roomy
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do j. angielskiego z native speakerem
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Premie świąteczne

Prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: wdrozeniowiec-ds.fena.qncq@tbapply.pl