Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Asystentka Konstruktora ze znajomością AutoCAD

Rzeszów

, GRH Polska

Asystentka Konstruktora ze znajomością AutoCAD
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, producenta okien i drzwi, poszukujemy:

Asystentki konstruktora

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (Rudna Mała)

Opis stanowiska:
• Opracowywanie dokumentacji technicznej (dokumentacja przeciwpożarowa) w programie AutoCAD
• Kompletacja zleceń produkcyjnych
• Sprawdzanie faktur

Wymagania

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa w przedziale 3500 - 5000 zł brutto + Premia uznaniowa
• Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00
• Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferujemy

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: pracownik-biurowy-ze.fewa.qncq@tbapply.pl