Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Rotterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Projektant drogowy AutoCad

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Projektant drogowy AutoCad
Rotterdam

Opis stanowiska

  • tworzenie projektów (drogi, mosty, projekty elektryczne)
  • przygotowywanie rysunków technicznych m.in. w programie AutoCad
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie zmian projektu na każdym etapie jego realizacji

Wymagania

  •          absolwent kierunków technicznych (inżynieria lądowa, budownictwo)
  •          dobra znajomość jezyka angielskiego
  •          praktyczna znajomość programu AutoCad oraz Autodesk
  •          znajomość programu Microstation oraz Civil 3D będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  •          atrakcyjną pracę w Holandii
  •          umowę o pracę z pracodawcą holenderskim
  •          udział w realizacji ciekawych projektów
  •          nowoczesne narzędzia i metody pracy
  •          pracę w doświadczonym zespole projektantów
  •          ciekawą ścieżkę rozwoju