Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Starszy Rekruter

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Starszy Rekruter

Opis stanowiska

  • Zatrudnianie najlepszych spcecjalistów na stanowiska różnego szczebla
  • Dbanie o candidate experience i przyczynianie się do budowania wizerunku firmy

Wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Minimum roczne doświadczenia w realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla
  • Umiejętność budowania sieci kontaktów przy użyciu różnych metod poszukiwania kandydatów
  • Towarzyszenie kandydatom przy kolejnych etapach procesu rekrutacji
  • Gotowość i otwartość na naukę nowych narzędzi rekrutacyjnych oraz doskonałej organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • Zamiast mówić “rynek jest trudny i przeczesany , nie da się nikogo znaleźć” Twoja odpowiedź brzmi “challenge accepted!”

Oferujemy

  •         Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach rekrutacyjnych z wykorzystaniem najnowszej technologii
  •         Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  •         Przejrzysta ścieżka kariery i możliwość rozwoju zawodowego
  •         Stabilna współpraca w oparciu o umowę o pracę
  •         Przyjazna atmosfera w zgranym, młodym zespole
  •         Prywatna opiekę medyczną
  •         Owocowe środy
  •         Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne :)