Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Olesno
    (33-210)

Praca na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu

Mechanik utrzymania ruchu
Olesno

Opis stanowiska

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Olesno (województwo opolskie)

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • Usuwanie usterek,
  • Wprowadzanie usprawnień i modernizacji,
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość mechaniki,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie,
  • Rozbudowany system szkoleń i wdrożenia,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy i uczestnictwa w ciekawych projektach.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.