Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Sędziszów Małopolski
    (39-120)

Praca na stanowisku PROJEKTANT ELEKTRYK

Sędziszów Małopolski

, GRH Polska

PROJEKTANT ELEKTRYK

Opis stanowiska

Dla prężnie rozwijającej się firmy produkującej filtry do samochodów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Elektryk
Miejsce pracy: Sędziszów Małopolski

Zakres obowiązków:

  • Budowa baterii i akumulatorów litowo-jonowych ( łączenie szeregowe i równoległe )
  • Wsparcie działu produkcyjnego w zakresie budowy baterii
  • Wsparcie biura projektowego w zakresie przygotowania prototypów

Wymagania

Od kandydata pracodawca oczekuje:

  • Wykształcenia kierunkowego – technik elektryk, inżynier elektryk
  • Doświadczenia praktycznego związane z elektryką
  • Chęci rozwoju oraz zamiłowania do elektryki

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 - 14:30 lub 7:30 – 15:30
  • Wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od doświadczenia) plus premię uznaniową
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie, z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej
  • Realizację ciekawych projektów

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy proszę o przesłanie CV na adres:

projektant-elektryk.fe7q.qncq@tbapply.pl