Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Ruda Śląska
    (41-710)

Praca na stanowisku Monter/Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Ruda Śląska

, Chłodnictwo-Klimatyzacja Roman Brandyk

Monter/Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
Ruda Śląska

Opis stanowiska

Firma zajmuje się serwisem i montażem urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Prowadzimy serwis 24h na terenie Śląska, na wielu obiektach między innymi Biedronka, Tesco, Shell, BP i wiele innych.

Wymagania

Prawo jazdy kat.B, umiejętność pracy w grupie, SEP do 1 kV, uprawnienia wysokościowe, podstawowa wiedza w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, umiejętność lutowania twardego

Oferujemy

Zapewniamy zatrudnienie na stałe (nie zatrudniamy na sezon), dobre zarobki.