Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik projektu

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Kierownik projektu
Wrocław

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – jednej z wiodących firm z branży finansowej w Polsce – osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • definiowanie i opracowywanie koncepcji projektowej,
  • odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie projektem co do jego struktury, celu, zakresu, harmonogramu, budżetu, oceny ryzyka itp., a także odpowiedzialność za efektywną implementację projektu,
  • kontrola realizacji projektu - ze względu na czas, zakres i jego koszty, a także podejmowanie szybkich i konstruktywnych działań zarówno w przypadku pojawiających się wyzwań i problemów jak i tych związanych z optymalizacją projektu,
  •  kierowanie i koordynowanie pracą zespołów projektowych i innych uczestników projektu,
  • sporządzanie raportów dla Zarządu, a także innej dokumentacji projektowej.

Wymagania

Oferta jest skierowana do Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • posiadasz ok. 4-letnie  doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku zasobów rozproszonych, zew. i wew., lub w środowisku międzynarodowym, a także w projektach o cechach transformacyjnych, organizacyjnych, finansowych, IT,
  • posiadasz praktyczną wiedzę wdrożeniową w projektach systemów ERP,
  • masz użytkową znajomość systemu COMARCH XL,
  • narzędzia wspierające zarządzanie projektami  typu MS Project, Jira nie są Ci obce,
  • masz kompleksowe podejście do zarządzania projektami poprzez praktyczną znajomość standardów i metodyki zarządzania projektami typu AgilePM, PMBoK, m.in.. SRUM, Kanban,
  • dobrze znasz język angielski,
  • Cechują Cię: wysokie zdolności analitycznego myślenia, komunikatywność w pracy zespołowej wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
  • umiesz identyfikować potrzeby i definiować cele biznesowe,
  • posiadasz znajomość modelowania procesów biznesowych - atut mile widziany,
  • znasz się na zarządzaniu projektami na poziomie informatycznym - atut mile widziany.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych,
  • benefity pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie itp.),
  • stabilne warunki zatrudnienia ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.