Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku AP Accountant with French

AP Accountant with French
Warszawa

Opis stanowiska

  • Weryfikowanie faktur pod kątem ich zgodności z zamówieniem
  • Księgowanie faktur od dostawców
  • Przygotowywanie płatności do dostawców
  • Bieżące rozliczanie kont zakupu oraz kont dostawców
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca /roku
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz pracownikami działu zakupów
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Wymagania

  • Wykształcenie min. licencjackiew obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczeniew księgowości AP, preferowane w obszarze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System kafeteryjny
  • Pakiet benefitów(prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie, roczny bonus)
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Program poleceń pracowniczych
  • Miłą i przyjazną atmosferę w biurze