Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • BAD HERSFELD
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Praca na magazynie książkowym- NARASTAJĄCE przedświąteczne PREMIE !

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie. To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy. Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Praca na magazynie książkowym- NARASTAJĄCE przedświąteczne PREMIE !
BAD HERSFELD

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KOMISJONER/KOMISJONERKA KSIĄŻEK

kraj: Bad Hersfeld, Niemcy

Szukasz pracy za granicą ze swoim partnerem/ partnerką i chciałbyś dorobić przed świętami?
Marzą Ci się dodatkowe rosnące premie godzinowe?
Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków pracownika magazynu:

- kompletowanie zamówień,

- praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • chęć do pracy

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • posiadanie własnego aua będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Niemiecką umowę o pracę.
- Wysoką stawkę i narastające premie do każdej przepracowanej godziny.
- Ubezpieczenie.
- Zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach z własną łazienką, w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
- Płatne urlopy.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Bezpłatne ubranie robocze.
- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej