Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Spedytor - obsługa klienta

Dąbrowa Górnicza

, Agencja Pracy JOBLAB

Spedytor - obsługa klienta

Opis stanowiska

Spedytor – obsługa klienta spedycyjnego

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Szukasz pracy w miłej i przyjaznej atmosferze? Doskonale trafiłeś/aś! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego teamu!

Do twoich obowiązków należeć będzie:

- Obsługa klienta spedycyjnego,

- Stały kontakt z przewoźnikami i monitorowanie ich,

- Zwiększanie ilości zamówień na transport od klientów,

- Weryfikacja przewoźników i klientów,

- Kalkulacja i wycena usług,

Wymagania

Byłoby świetnie gdybś/aś posiadał/a:

- Doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego i znał branżę spedycyjną,

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

- A także mile widziana jest własna baza klientów,

Oferujemy

Co oferujemy w zamian:

-  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Wynagrodzenie zaczynające się od 3400 brutto (uzależnione od doświadczenia),

- Premie zależne od Twoich wyników,

- Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,