Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku INŻYNIER ELEKTRYK/INSTALATOR

Kraków

, INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ im.Henryka Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk

INŻYNIER ELEKTRYK/INSTALATOR
Kraków

Opis stanowiska

Czuwanie nad właściwą oraz bezpieczną eksploatacją budynków i budowli na terenie Instytutu Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie, przygotowywanie dokumentacji związanej z planowaniem nowych inwestycji (w zakresie technicznym, technologicznym i kosztowym), czynny udział w procesie inwestycyjnym zwiżanym z realizacją obiektów realizowanych przez Instytut

Wymagania

Wykształcenie wyższe (elektryczne), znajomość podstawowych regulacji prawnych i technicznych w zakresie oferowanego stanowiska, umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowych programów biurowych (Word, Excel) oraz programów technicznych wspomagających rysowanie tj.czynna znajomość AutoCAD-a, umiejętność sporządzania kosztorysów oraz inwestycyjnych, mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz posiadanie uprawnień, mile widziana umiejętność obsługi programów kosztorysowych.

Oferujemy

Po okresie próbnym umowa na czas określony, pracodawca zapewnia: stabilne warunki pracy, możliwości własnego rozwoju zawodowego i samorealizacji, uczestniczenie w realizacji ciekawych i nowatorskich przedsięwzięciach inwestycyjnych.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.