Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kąty Wrocławskie
    (55-080)

Praca na stanowisku Pracownik kontroli jakości- atrakcyjna praca od zaraz

Opis działalności firmy

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi (Cert.7025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy.

Pracownik kontroli jakości- atrakcyjna praca od zaraz
Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

- kontrola jakości komponentów oraz gotowych wyrobów

-wypełnianie raportów kontroli

-wykonywanie testów zgodnie z obowiązującymi metodami

-pobieranie próbek

Wymagania

-wykształcenie zawodowe

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

- umiejętność pracy w zespole

-dokładność i sumienność

- motywacja do pracy i chęć uczenia się

Oferujemy

- wynagrodzenie: 3450 brutto podstawy+ premie

- umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

-prywatne ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę

-dodatki świąteczne

-bezpłatny dojazd m.in. ze Strzegomia, Żarowa,  Jaworzyny Śląskiej, Kostomłoty, Środa Śląska oraz inne miejscowości.