Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-444)

Praca na stanowisku Social Ads Expert/Leader

Warszawa (Śródmieście)

, Talentuno

Social Ads Expert/Leader

Opis stanowiska

  • tworzenie strategii, planowanie i prowadzenie kampanii social ads (przede wszystkim Facebook, Instagram, LinkedIn oraz dodatkowo Twitter, Snapchat, Pinterest itd.) dla Klientów naszej agencji
  • analiza i optymalizacja prowadzonych kampanii, monitorowanie kosztów, realizacja założonych wskaźników
  • przygotowywanie raportów z rekomendacjami i analizami kampanii
  • zlecanie i kontrolowanie kreacji pod kątem spełniania kryteriów systemów reklamowych, dobrych praktyk i trendów oraz efektywności
  • konsultowanie, przygotowywanie prezentacje oraz prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami
  • udział w przygotowaniu ofert dla potencjalnych Klientów
  • monitorowanie trendów rynkowych i nowości
  • doradzanie i szkolenie zespołów agencji w zakresie swojej specjalizacji (formaty, nowości, możliwości reklamowe)
  • ścisła współpraca z innymi działami w ramach prowadzonych kampanii wielokanałowych

Wymagania

  • posiadasz 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w tworzeniu, prowadzeniu i optymalizacji różnych typów kampanii (wizerunek, traffic, leady, sprzedaż, video) w social mediach (Facebook, Instagram – warunek konieczny, oraz LinkedIn, Twitter, Snapchat, Pinterest itd.) – i umiesz opowiedzieć na przykładach o odniesionych przez Ciebie sukcesach i wynikach
  • znasz się na digital marketingu, a przede wszystkim na social media marketingu, i wiesz, jak wykorzystać kanały social media w różnych branżach w sposób najbardziej efektywny dla biznesu
  • doskonale znasz m.in. Facebook Business Manager, LinkedIn Campaign Manager, a także Google Analytics,
  • doskonale znasz MS Office, w szczególności Excela oraz Power Pointa
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność w operowaniu liczbami
  • mile widziana certyfikacja Facebook Blueprint, DIMAQ, Google Analytics
  • potrafisz samodzielnie zorganizować swoją pracę z nastawieniem na rezultaty, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania, sprawnie podejmujesz decyzje i rozwiązujesz problemy – nawet w stresujących sytuacjach
  • jesteś kreatywny, nie boisz się nowości i wyzwań
  • jesteś nastawiony/a na Klienta
  • znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację)

Oferujemy

  • nielimitowane możliwości rozwoju i pracy przy projektach u lidera Digital Marketingu dla najważniejszych polskich i zagranicznych reklamodawców
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, benefit sportowy oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • cykl szkoleń branżowych (z szeroko pojętego on-line marketingu), udział w konferencjach;
  • pracę z młodymi i ambitnymi osobami pasjonującymi się branżą internetową
  • przyjazne środowisko pracy – w centrum, a nie w „Mordorze” – oraz zespół, który tworzy rodzinną atmosferę, a jeśli chciałbyś czasem popracować w Gdańsku, to mamy tam biuro :)
  • dog-friendly office
  • sporą dawkę witamin – owoce i warzywa!
  • możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy