Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku TELEMARKETER

Kraków

, Aprosoft Sp. z o.o.

TELEMARKETER
Kraków

Opis stanowiska

Doradztwo w zakresie wyboru i rozwoju produktów w oparciu o potrzeby biznesowe klienta, budowa i utrzymanie relacji z nowymi i obecnymi klientami, diagnozowanie oczekiwań i potrzeb klientów.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży IT, wysoko rozwinięta zdolność komunikacyjna i interpersonalna, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, samodzielność.

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.