Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku NSPEKTOR NADZORU-KOSZTORYSANT

Kraków

, ORANGE REAL ESTATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NSPEKTOR NADZORU-KOSZTORYSANT
Kraków

Opis stanowiska

Wykonywanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej, negocjacje, ofertowanie robót budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, reprezentowanie Spółki w postępowaniach, sprawowanie funkcji inspektora nadzoru budowlanego zgodnie z prawem budowlanym, sprawowanie funkcji nadzoru inwestorskiego.

Wymagania

wykształcenie wyższe (w tym licencjat), budowlane
Zawód: Inspektor nadzoru budowlanego (wymagany staż - lata: 2)
kurs prawa jazdy kat. B
Program kosztorysowy ZUZIA
Znajomość kosztorysowania robót (KNR/sekocenbud)

Oferujemy

Umowę o pracę na okres próbny.

CV prosimy wysyłać poprzez portal.